Supplies - 33588-2022
Poland-Krakow: Chemical reagents
2022/S 015-033588
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2021/S 247-652431)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych, materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą systemu oraz analizatora. - DFP.271.139.2021.BM
Reference number: DFP.271.139.2021.BM
II.1.2)Main CPV code
33696300 Chemical reagents - PA02
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów zużywalnych, materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą systemu oraz analizatora.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a i 1b do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia wykonawcy).