Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu miasta Nowy Dwór Mazowiecki gromadzonych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy
Numer referencyjny: WPI.271.1.14.2022
II.1.2)Główny kod CPV90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu
odpadów komunalnych w miesiącu czerwcu 2022 r. z terenu Miasta Nowy Dwór Mazowiecki
gromadzonych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z
Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w sposób zapewniający osiągnięcie
odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi
metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji
przekazanych do składowania, zgodnie z zapisami przepisów prawa
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: