Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Organizacija Europskog natjecanja u društvenim inovacijama (2021.-2022.-2023.)
Referentni broj: GROW/2020/OP/0019
II.1.2)Glavna CPV oznaka73300000 Projektiranje i izvođenje istraživanja i razvoja
II.1.4)Kratak opis:
Pozivom na nadmetanje želi se angažirati ugovaratelj za pomoć Komisiji u organizaciji Europskog natjecanja u društvenim inovacijama u okviru tri izdanja (2021.-2022.-2023.), koja podliježe godišnjem obnavljanju ugovora. U tom kontekstu, od ugovaratelja će se očekivati da:
1) osigura dobro osmišljavanje, organizaciju i upravljanje natjecanjem;
2) osmisli i pruži odgovarajuću podršku odabranim natjecateljima;
3) komunicira i djeluje u zajednici te ostvari vrijedne sudionike u natjecanju;
4) organizira značajna događanja.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a73300000 Projektiranje i izvođenje istraživanja i razvoja
II.2.4)Opis nabave:
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A 2021-2022-2023-as Európai szociális innovációs verseny megszervezése
Hivatkozási szám: GROW/2020/OP/0019
II.1.2)Fő CPV-kód73300000 Kutatás és fejlesztés tervezése és kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
A pályázati felhívás célja egy olyan nyertes ajánlattevő toborozása, amely támogatja a Bizottságot az Európai szociális innovációs verseny megszervezésében 3 alkalommal (2021-2022-2023), amelyre vonatkozóan évente megújításra kerül a szerződés. Ennek kapcsán a nyertes ajánlattevőt az alábbiakra kérik:
1) a verseny biztos kialakítása, szervezése és irányítása;
2) megfelelő támogatás kialakítása és biztosítása a kiválasztott részvevők számára;
3) kommunikáció az értékelhető művekre irányulóan;
4) mérföldkőnek számító rendezvények szervezése.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)73300000 Kutatás és fejlesztés tervezése és kivitelezése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A 2021-2022-2023-as Európai szociális innovációs verseny megszervezése.
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Organizzazzjoni tal-Kompetizzjoni għall-Innovazzjoni Soċjali Ewropea (2021-2022-2023)
Numru ta' referenza: GROW/2020/OP/0019
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV73300000 Disinn u eżekuzzjoni tar-riċerka u l-iżvilupp
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Is-sejħa għall-offerti timmira li tirrekluta kuntrattur biex jgħin lill-Kummissjoni fl-organizzazzjoni tall-kompetizzjoni tal-innovazzjoni soċjali Ewropea fuq tliet edizzjonijiet (l-2021, l-2022, l-2023), suġġetta għal tiġdid annwali tal-kuntratt. F'dan il-kuntest, il-kuntrattur se jkun mitlub sabiex:
1) jassigura disinn, organizzazzjoni u mmaniġġjar sodi tal-kompetizzjoni;
2) jiddisinja u jikkunsinna appoġġ rilevanti lill-kontestanti magħżula;
3) jikkomunika sabiex jilħaq u jikseb reġistrazzjonijiet ta' kompetizzjoni ta' valur;
4) jorganizza avvenimenti importanti.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK73300000 Disinn u eżekuzzjoni tar-riċerka u l-iżvilupp
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Organizzazzjoni tal-Kompetizzjoni għall-Innovazzjoni Soċjali Ewropea (2021-2022-2023).