Итaлия-Испра: Доставка, монтаж и поддръжка на системи за физическа сигурност, както и на други системи
2020/S 137-335942
Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка, монтаж и поддръжка на системи за физическа сигурност, както и на други системи
Референтен номер: JRC/IPR/2020/RP/0289
II.1.2)Основен CPV код50600000 Услуги по ремонт и поддържане на материали за защита и безопасност
II.1.4)Кратко описание:
Съвместният изследователски център (JRC) възнамерява да осигури услуги, свързани с доставката, монтажа и поддръжката на системи за физическа защита и други системи за тяхната поддръжка, както системи за откриване на пожар и системи за предаване на звук. Системите за физическа защита включват оборудване за видеонаблюдение, предупредителни системи и системи за контрол на достъпа, включително управлението на ключове. Всички тези системи трябва да могат да бъдат разширявани, подобрявани и поддържани в съответствие с действащото законодателство.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Italie-Ispra: Fourniture, installation et maintenance de systèmes de sécurité physique, ainsi que d'autres systèmes
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Fourniture, installation et maintenance de systèmes de sécurité physique, ainsi que d'autres systèmes
Numéro de référence: JRC/IPR/2020/RP/0289
II.1.2)Code CPV principal50600000 Services de réparation et d'entretien des matériels de défense et de sécurité
II.1.4)Description succincte:
Le JRC a l'intention de fournir des services liés à la fourniture, à l'installation et à la maintenance de systèmes de sécurité physique, ainsi que d'autres systèmes spéciaux les prenant en charge, comme les détecteurs d'incendie et les systèmes de sonorisation. Les systèmes de protection physique incluent des équipements de surveillance vidéo, des systèmes d'alarme et de contrôle d'accès, y compris la gestion des clés. Tous ces systèmes doivent pouvoir être étendus, améliorés et entretenus conformément à la législation en vigueur.