Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Delegarea gestiunii serviciului de transport public judetean de persoane prin curse regulate la nivelul judetului Caras - Severin
Număr de referinţă: 3227890/2020/P1
II.1.2)Cod CPV principal60112000 Servicii de transport rutier public
II.1.4)Descriere succintă: