Доставки - 336365-2018
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2018/S 147-336365
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на финансите
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на различни видове пощенски пликове, бланки и формуляри за нуждите на Министерство на финансите в съответствие с условията на сключеното рамково споразумение № СПОР – 5 от 9.3.2018 г. на Централния орган за покупки.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
30199230 Пощенски пликове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Включва доставка на различни видове пощенски пликове, бланки и формуляри за нуждите на Министерство на финансите.