Услуги - 336367-2022
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2022/S 119-336367
Обявление за изменение
Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда на сгради на ДНСК в страната
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Предмет на поръчката са "Услуги по почистване, щадящи околната среда на сгради на Дирекция за национален строителен контрол" въз основа на сключено Рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. "Услуги по почистване, щадящи околната среда".