Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Fűtési berendezések karbantartása, javítása
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000741242018
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
3. Nyugat-Magyarországi ingatlanok
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45331110 Installation von Kesseln
45333000 Installation von Gasanlagen
50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Az Ajánlatkérő a nyertes Ajánlattevőtől az alábbiakban ismertetésre kerülő műszaki elvárások mentén várja el a megjelölt ingatlanokban üzemelő fűtési és meleg víz előállító berendezések és rendszerek karbantartását, gyorsszolgálati hibaelhárítását és eseti feladatok elvégzését.
1. Karbantartási szolgáltatás keretében végzendő feladatok
a) Tervszerű megelőző karbantartás (Fűtési rendszerek és használati meleg víz előállító rendszerek; gázérzékelők; légszennyezés mértéke éves bejelentés)
Tervszerű megelőző karbantartási feladatok alatt értendő nyertes Ajánlattevő azon tevékenysége, amely a meghatározott ingatlanokban található különböző rendszerek, gépek, berendezések folyamatos, biztonságos, zavartalan üzemeltetését szolgálja, azok élettartamát meghosszabbítja, állagmegóvását biztosítja. A feladat elvégzendő évente 2 alkalommal, a tavaszi leállást követően és az őszi beüzemelés előtt, illetve a gyártó által előírt ezen felüli karbantaráts. A gázérzékelők karbantartását évente 4 alkalommal szükséges elvégezni, ezen felül évente 1 alkalommal légszennyezési jegyzőkönyvet szükséges készíteni.
b) Gyorsszolgálati hibaelhárítás
Gyorsszolgálati hibaelhárítás az élet és/vagy vagyonbiztonságot veszélyeztető váratlan, azonnali beavatkozást igénylő meghibásodások eseti kezelése.
2. Eseti feladatok elvégzése
Az eseti feladatok - a felmerülő igényeknek megfelelően - a NAV könyveiben nyilvántartott vagy bérelt épületekhez kapcsolódó, a dokumentáció tárgyát képező berendezéseken, gépeken és rendszereken végzett (felújításnak, vagy beruházásnak nem minősülő) minden olyan a tervszerű megelőző karbantartás és a gyorsszolgálati hibajavítás hatálya alá nem tartozó, tervezett, illetve előre nem látott - szükség szerinti - munkák összessége, amelyek megrendelése szükséges és célszerű annak biztosítására, hogy az épület minden műszaki berendezése a létesítmény folyamatos, zavartalan, biztonságos, rendeltetésszerű, kifogástalan működését szolgálja.
A közbeszerzési dokumentumokban részletesen leírt feladatokat az alábbi mennyiségben szükséges elvégezni:
- ingatlanok száma: 109 db
- berendezések száma: 165 db (ebből 100kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 26 db)
- gázérzékelők száma: 8 db
- hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 5 384 kW
Keretösszeg: 58 815 000,-Ft + ÁFA/3 év.
Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumokban.