Periodic indicative notice – utilities
This notice is a periodic indicative notice only
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
NÁKUP/PRENÁJOM KLIMATIZOVANÝCH LÔŽKOVÝCH VOZŇOV
Reference number: 40479-S7157/2022-SeON
II.1.2)Main CPV code34622200 Railway passenger coaches
II.1.4)Short description:
Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ďalej aj Obstarávateľ) pripravuje verejné obstarávanie na nákup resp. prenájom klimatizovaných lôžkových vozňov (ďalej aj "OV") pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu, ktoré musia vyhovovať RIC (Dohovor o výmene a používaní osobných a batožinových vozňov v medzinárodnej doprave).
Účelom prípravnej trhovej konzultácie (ďalej aj "PTK") je oslovenie potencionálnych hospodárskych subjektov zaoberajúcich sa výrobou, resp. prevádzkovaním OV s cieľom zistenia počtu OV, ktoré sú k dispozícii a stanovenia požiadaviek na predmet zákazky v pripravovanom verejnom obstarávaní tak, aby boli dodržané princípy verejného obstarávania a zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. pripravuje verejné obstarávanie na nákup resp. prenájom klimatizovaných lôžkových vozňov pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu, ktoré musia vyhovovať RIC (Dohovor o výmene a používaní osobných a batožinových vozňov v medzinárodnej doprave).
Účelom PTK je oslovenie potencionálnych hospodárskych subjektov zaoberajúcich sa výrobou, resp. prevádzkovaním OV s cieľom zistenia počtu OV, ktoré sú k dispozícii a stanovenia požiadaviek na predmet zákazky v pripravovanom verejnom obstarávaní tak, aby boli dodržané princípy verejného obstarávania a zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.