Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
RailJet Snack-Automaten (Projekt RJ-Umbau)
Referentienummer: 84089
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34631000 Onderdelen van locomotieven of rollend materieel
II.1.4)Korte beschrijving:
Rahmenvertrag für die Lieferung von max. 60 Snackautomaten für die RJ-Flotte.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
max. 60 Snackautomaten für die RJ-Flotte im Zuge des RJ-Umbau Projektes.