2. Przetarg nieograniczony jest trybem udzielania zamówienia, w którym w odpowiedzi na Ogłoszenie o
Zamówieniu, Oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy.
5. Wykonawca może powierzyć wykonanie części Przedmiotu Zamówienia Podwykonawcy, na zasadach
określonych w SWZ.