Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/25/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υπηρεσιών ψηφιοποίησης του φυσικού αρχείου του ΔΕΔΔΗΕ
Αριθμός αναφοράς: 512210
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79999100 Υπηρεσίες σάρωσης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή: