Доставки - 336747-2021
България-София: Мебелировка за офиса
2021/S 127-336747
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на НАП“ в 3 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код
39130000 Мебелировка за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане, съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от възложителя координатор по всеки от договорите, с уточнени количества по единични цени, съгласно ценово предложение на избрания за изпълнител в съответната мини-процедура по всяка от обособените позиции.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ТД на НАП Пловдив
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане, съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от Възложителя координатор, с уточнени количества по единични цени, съгласно ценово предложение на избрания за Изпълнител в мини-процедурата. Доставките ще бъдат извършвани до работни помещения, находящи се в административни сгради на ТД на
НАП Пловдив на територията на гр. Пловдив
В срока на действие на договора, Възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ТД на НАП Варна
Обособена позиция №: 3
НАП Варна, на територията на гр. Варна
В срока на действие на договора, възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.