Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставки на хранителни продукти.
Референтен номер: 00468-2016-0006
II.1.2)Основен CPV код15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
II.1.4)Кратко описание:
Периодични доставки на хранителни продукти съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие и съобразно нуждите на възложителя.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 290 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за максимален брой обособени позиции: 10
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове15811100 Хляб
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Периодични доставки на хляб съгласно прогнозно-количествена спецификация и изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове15811000 Хлебни изделия
Периодични доставки на закуски съгласно прогнозно-количествена спецификация и изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:
Мелничарски продукти и продукти от селското стопанство
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове03100000 Продукти на земеделието и градинарството
Периодични доставки на хранителни продукти съгласно прогнозно-количествена спецификация и изисквания, приложени в документацията за участие.
Плодове и зеленчуци преработени — консерви
Обособена позиция №: 4
II.2.2)Допълнителни CPV кодове15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Периодични доставки на плодове и зеленчуци преработени — консерви съгласно прогнозно-количествена спецификация и изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 5
II.2.2)Допълнителни CPV кодове15100000 Месо и месни продукти
Периодични доставки на месо и месни продукти, съгласно прогнозно- количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 6
II.2.2)Допълнителни CPV кодове15500000 Млечни продукти
Периодични доставки на мляко и млечни продукти, съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 7
II.2.2)Допълнителни CPV кодове03220000 Зеленчуци, плодове и черупкови плодове
Периодични доставки на плодове и зеленчуци, съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
Различни хранителни продукти
Обособена позиция №: 8
II.2.2)Допълнителни CPV кодове15800000 Различни хранителни продукти
Периодични доставки на различни хранителни продукти, съгласно прогнозно-количествената спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 9
II.2.2)Допълнителни CPV кодове15833000 Захарни изделия
Периодични доставки на захарни изделия, съобразно нуждите на възложителя и съгласно прогнозно-количествена спецификация и технически изисквания приложени в документацията за участие.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 10
II.2.2)Допълнителни CPV кодове03311000 Риба
Периодични доставки на риба съобразно нуждите на възложителя и съгласно прогнозно-количествена спецификация и технически изисквания приложени в документацията за участие.