29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 337276-2023
Submission deadline has been amended by:  414694-2023
Polska-Lublin: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
2023/S 107-337276
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Wykonanie spójnego systemu informatycznego Fixmee Plus obejmującego aplikację mobilną i webową wraz z wykonaniem dedykowanej strony internetowej”
II.1.2)Główny kod CPV
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie spójnego systemu informatycznego Fixmee Plus obejmującego aplikację mobilną i aplikację webową wraz z wykonaniem dedykowanej strony internetowej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
48500000 Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego
48600000 Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
48700000 Pakiety oprogramowania użytkowego
48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
72263000 Usługi wdrażania oprogramowania
72265000 Usługi konfiguracji oprogramowania
II.2.4)Opis zamówienia:
2. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
A. w zakresie systemu informatycznego Fixmee Plus:
a. opracowanie i wdrożenie aplikacji mobilnej działającej na platformach Android i iOS (aplikacja kliencka),
b. opracowanie i wdrożenie aplikacji webowej pełniącej funkcję panelu administracyjnego do zarządzania aplikacjami i danymi,
c. opracowanie i wdrożenie aplikacji webowej spełniającej funkcjonalności aplikacji mobilnej uruchamianej na przeglądarkach systemów: Windows, Linux, macOS (aplikacja kliencka),
B. wykonanie strony internetowej wraz z CMS dedykowanej działaniom informacyjno-promocyjnym projektu „Fixmee Plus” realizowanego przez Zamawiającego w ramach schematu „Technologie przyjazne środowisku” programu „Rozwój Przedsiębiorczości i Innowacje” współfinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane także w Projektowanych postanowieniach umownych stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.