II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gezamenlijke opdracht voor verzekeringsdiensten voor de noden van de vzw IRISteam en het Centrum voor Informatica voor het Brussels Gewest
Referentienummer: IRISteam-CSC2021.006-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
In overeenstemming met de bepalingen en voorwaarden van het bestek verbindt de opdrachtnemer er zich ten aanzien van de aanbestedende overheid toe om verzekeringsdiensten te verstrekken.
De verschillende percelen van deze opdracht vormen een verzekeringsportefeuille met de volgende verzekeringen:
1. Perceel 1 - Verzekering voor opdrachten in het buitenland;
2. Perceel 2 - Verzekering "Arbeidsongevallen", met de dekkingen;
3. Perceel 3 - Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid van het personeel en de bestuurders;
4. Perceel 4 - Verzekering brand en aanverwante gevaren, met twee (2) soorten dekking;
5. Perceel 5 - Verzekering alle risico's informatica- en elektronisch materiaal;
6. Perceel 6 - Verzekering Cyber Protection.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Verzekering voor opdrachten in het buitenland
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)66510000 Verzekeringsdiensten
66512220 Medische verzekeringen
66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Verzekering voor opdrachten in het buitenland, met twee (2) soorten dekking:
a) verzekering die de medische kosten, overlijden, aanzienlijke vertragingen en de annulering van een reis dekt;
b) bijstand personen en voertuigen.
Verzekering "Arbeidsongevallen"
Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)66512100 Ongevallenverzekeringen
Verzekering "Arbeidsongevallen", met de volgende dekkingen:
a) thuiswerk;
b) ongeval op weg van en naar het werk;
c) tijdelijke opdrachten;
d) evenementen;
e) bijstand bij schade.
Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid
Perceel nr.: 3
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)66516500 Verzekeringen tegen beroepsaansprakelijkheidsrisico's
Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid van het personeel en de bestuurders, met twee (2) soorten dekking:
a) beroepsaansprakelijkheid, exploitatie en na levering/werken;
b) rechtsbijstand.
Verzekering brand en aanverwante gevaren
Perceel nr.: 4
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)66515100 Brandverzekeringen
Verzekering brand en aanverwante gevaren, met twee (2) soorten dekking:
a) brand en aanverwante gevaren;
Verzekering alle risico's informatica- en elektronisch materiaal
Perceel nr.: 5
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)66515000 Verzekeringen tegen schade of verlies
De inschrijver waarborgt het informatica-, burotica- of elektronisch materiaal dat eigendom is, gehuurd werd door of ter beschikking gesteld is van het CIBG tijdens haar verblijf in de gebouwen die eigendom zijn of gehuurd worden door het CIBG, in elke andere plaats die verband houdt met de activiteit van het CIBG (overheids- of private instanties van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest) en elke andere plaats die verband houdt met het personeel dat werkt voor of onder gezag van het CIBG.
Verzekering Cyber Protection
Perceel nr.: 6
66515000 Verzekeringen tegen schade of verlies
66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
De verzekering heeft tot doel zowel eigen schade voortvloeiend uit een "cyberincident" als schade aan derden te waarborgen.