Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOV NEMOCNICE NA HOMOLCE - ZATEPLENÍ OBJEKTŮ
II.1.2)Hlavní kód CPV45000000 Stavební práce
II.1.4)Stručný popis:
Zadavatel stanoví, že předmětem této veřejné zakázky je „SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOV NEMOCNICE NA HOMOLCE - ZATEPLENÍ OBJEKTŮ“, a to dle Projektové dokumentace zhotovené společností „Společnost pro SEN NEMOCNICE NA HOMOLCE“, sestávající se ze společnosti JIKA - CZ s.r.o., se sídlem Dlouhá 103/17, 500 03 Hradec Králové, IČO: 25917234, společnosti Energy Benefit Centre a.s., se sídlem Křenova 438/3, Veleslavín, 162 00 Praha 6, IČO: 29029210, a společnosti DOMY spol. s r.o., se sídlem Praha 1, Politických vězňů 1597/19, PSČ 11000, IČO: 41692870, která tvoří přílohu č. 6 této ZD a představuje zároveň technické podmínky veřejné zakázky ve smyslu ustanovení § 92 ZZVZ (dále jen „Projektová dokumentace“).Konkrétní specifikace předmětu veřejné zakázky je dále uvedena v příloze č. 3 této zadávací dokumentace - Závazném návrhu smlouvy na plnění veřejné zakázky a jejich přílohách.