Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych oraz kotłów na biomasę na terenie Gminy Sośnie
Reference number: ZP.271.14.2021
II.1.2)Main CPV code09331100 Solar collectors for heat production
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych oraz kotłów na biomasę na terenie Gminy Sośnie, która jest realizowana w ramach projektu „Wzrost wykorzystania OZE na obszarze Gminy Sośnie”.