Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Koncepcja programowa wraz materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i dokumentacją geologiczno-inżynierską dobudowy drugiej jezdni na obwodnicy Wyrzyska w ciągu drogi ekspresowej S10
Numer referencyjny: O.PO.D-3.2413.27.2021
II.1.2)Główny kod CPV71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
II.1.4)Krótki opis:
Koncepcja programowa wraz materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i dokumentacją geologiczno-inżynierską dobudowy drugiej jezdni na obwodnicy Wyrzyska w ciągu drogi ekspresowej S10.