Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Indkøb af brændstof til kontorer og køretøjer ved Den Europæiske Unions delegation i Den Centralafrikanske Republik (CAR)
Sagsnr.: EEAS/DELCAFB/2020/OP/0040
II.1.2)Hoved-CPV-kode09100000 Brændselsstoffer
II.1.4)Kort beskrivelse:
Indkøb af brændstof til kontorer og køretøjer ved Den Europæiske Unions delegation i Den Centralafrikanske Republik (CAR).
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 855 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)09100000 Brændselsstoffer
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Acquisto di carburante per uffici e veicoli della delegazione dell'Unione europea nella Repubblica centrafricana
Numero di riferimento: EEAS/DELCAFB/2020/OP/0040
II.1.2)Codice CPV principale09100000 Combustibili
II.1.4)Breve descrizione:
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 855 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari09100000 Combustibili
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Fornituri - 338261-2020
ir-Repubblika Ċentru-Afrikana-Bangui: Ix-Xiri tal-Fjuwil għall-Uffiċċji u l-Vetturi tad-Delegazzjoni tal-Unjoni Ewropea għar-Repubblika Ċentru-Afrikana (CAF)
2020/S 138-338261
Avviż dwar kuntratt
Provvisti
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Ix-Xiri tal-Fjuwil għall-Uffiċċji u l-Vetturi tad-Delegazzjoni tal-Unjoni Ewropea għar-Repubblika Ċentru-Afrikana (CAF)
Numru ta' referenza: EEAS/DELCAFB/2020/OP/0040
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
09100000 Fjuwil
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
II.1.5)Stima tal-valur totali
Valur mingħajr VAT: 855 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijiet
Dan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist: