Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Roboty budowlane - 338294-2020
Submission deadline has been amended by:  424708-2020
Polska-Rzeszów: Wznoszenie konstrukcji budynków
2020/S 138-338294
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie robót konstrukcyjno-budowlanych oraz wykonanie przyłączy w budynku usługowo-handlowym z garażem podziemnym 2-kondygnacyjnym w Rzeszowie
Numer referencyjny: 1/POPW/POLGRYS
II.1.2)Główny kod CPV
45262410 Wznoszenie konstrukcji budynków
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót konstrukcyjno-budowlanych oraz wykonanie przyłączy w budynku usługowo-handlowym z garażem podziemnym 2-kondygnacyjnym w Rzeszowie, przy ul. Armii Krajowej dz. ew. 285, 286, 287, obr. 208 Rzeszów
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45000000 Roboty budowlane
45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45223000 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
45111200 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300 Betonowanie
44112410 Konstrukcje dachowe
II.2.4)Opis zamówienia: