Modification of a contract/concession during its term
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa 16 oznakowanych samochodów osobowych z systemem OCR dla izb administracji skarbowej
Reference number: 0201-ILZ.260.16.2021
II.1.2)Main CPV code34114200 Police cars
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa 4 oznakowanych samochodów osobowych typu kombi wyposażonych w system OCR dla IAS we Wrocławiu, IAS w Katowicach, IAS w Opolu i IAS w Zielonej Górze
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34114200 Police cars
48313100 Optical reading system
II.2.4)Description of the procurement at the time of conclusion of the contract:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. oznakowanych samochodów osobowych typu kombi z systemem do automatycznego rozpoznawania i rejestrowania numerów rejestracyjnych pojazdów (OCR) wraz z ich weryfikacją w bazach zastrzeżeń oraz montaż dostarczonego przez Zamawiającego systemu łączności dla Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, Izby Administracji Skarbowej w Opolu i Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.
2. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji funkcjonalno - technicznej oraz w umowie.