Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Služby - 338446-2021
Belgie-Brusel: Technický sekretariát skupiny oznámených subjektů podle nařízení o stavebních výrobcích 305/2011/EU
2021/S 128-338446
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Technický sekretariát skupiny oznámených subjektů podle nařízení o stavebních výrobcích 305/2011/EU
Spisové číslo: GROW/2021/OP/0003
II.1.2)Hlavní kód CPV
71530000 Poradenství ve stavebnictví
II.1.4)Stručný popis:
• Příprava dvou zasedání poradní skupiny ročně v Bruselu:
1) příprava programu jednání ve spolupráci s předsedou skupiny oznámených subjektů;
2) společný návrh technických pracovních dokumentů, zpráv o jednáních a doporučení;
3) příprava závěrů a zápisů z jednání.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 780 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
71356200 Technická asistence
II.2.4)Popis zakázky:
Technický sekretariát skupiny oznámených subjektů podle nařízení o stavebních výrobcích 305/2011/EU.
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Technisches Sekretariat für die Gruppe der benannten Stellen im Rahmen der Bauprodukteverordnung 305/2011/EU (Construction Products Regulation — CPR)
Referenznummer der Bekanntmachung: GROW/2021/OP/0003
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71530000 Beratung im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
• Vorbereitung der beiden Sitzungen pro Jahr der Advisory Group in Brüssel:
1) Ausarbeitung der Tagesordnung in Zusammenarbeit mit dem Vorsitzenden der Gruppe der benannten Stellen;
2) Ko-Entwurf von technischen Arbeitspapieren, Sitzungsberichten und Empfehlungen;
3) Vorbereitung von Schlussfolgerungen und Protokollen von Sitzungen.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 780 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71530000 Beratung im Bauwesen
71356200 Technische Hilfe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Technisches Sekretariat für die Gruppe der benannten Stellen im Rahmen der Bauprodukteverordnung 305/2011/EU (Construction Products Regulation — CPR).
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Secretaría técnica del grupo de organismos notificados en el marco del Reglamento (UE) n.º 305/2011 sobre productos de construcción
Número de referencia: GROW/2021/OP/0003
II.1.2)Código CPV principal71530000 Servicios de consultoría en materia de construcción
II.1.4)Breve descripción:
• Preparar las dos reuniones anuales del grupo consultivo en Bruselas:
1) preparación del orden del día en colaboración con el presidente del grupo de organismos notificados;
2) redacción conjunta de documentos de trabajo técnicos, informes de reuniones y recomendaciones;
3) preparación de las conclusiones y las actas de las reuniones.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 780 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)71530000 Servicios de consultoría en materia de construcción
71356200 Servicios de asistencia técnica
II.2.4)Descripción del contrato:
Secretaría técnica del grupo de organismos notificados en el marco del Reglamento (UE) n.º 305/2011 sobre productos de construcción.
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Ehitustoodete määruse nr 305/2011/EL alusel teavitatud asutuste rühma tehniline sekretariaat
Viitenumber: GROW/2021/OP/0003
II.1.2)CPV põhikood71530000 Ehitusnõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
• valmistada ette aastas kaks nõustajate rühma kohtumist Brüsselis:
1) päevakorra koostamine koostöös teavitatud asutuste rühma esimehega;
2) tehniliste tööpaberite, kooosolekuaruannete ja soovituste koostamisel osalemine;
3) järelduste ja kooosolekuprotokollide koostamine.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 780 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)71530000 Ehitusnõustamisteenused
71356200 Tehnilised abiteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Ehitustoodete määruse nr 305/2011/EL alusel teavitatud asutuste rühma tehniline sekretariaat.
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Rúnaíocht Theicniúil an Ghrúpa Comhlachtaí dá dTugtar Fógra faoin Rialachán um Tháirgí Foirgníochta 305/2011/AE
Uimhir thagartha: GROW/2021/OP/0003
II.1.2)Príomhchód CPV71530000 Construction consultancy services
II.1.4)Cur síos achomair:
• Dhá chruinniú in aghaidh na bliana den Ghrúpa Comhairleach sa Bhruiséil a ullmhú:
1) an clár oibre a ullmhú i gcomhar le Cathaoirleach an Ghrúpa de chomhlachtaí dá dtugtar fógra;
2) comh-dhréacht de pháipéir oibre theicniúla, tuarascálacha cruinnithe agus moltaí;
3) conclúidí agus miontuairiscí cruinnithe a ullmhú.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 780 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise71530000 Construction consultancy services
71356200 Technical assistance services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Rúnaíocht theicniúil an ghrúpa comhlachtaí dá dtugtar fógra faoin Rialachán um Tháirgí Foirgníochta 305/2011/AE.