II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby "Pro-Medica" w Ełku Sp.z o.o.
Reference number: 2062/2022
II.1.2)Main CPV code33140000 Medical consumables
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby „Pro-Medica" w Ełku Sp. z o. o.”, numer 2062/2022. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 4 do SWZ - Formlularz asortymentowo-cenowy..
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33141220 Cannulae
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Price
II.2.2)Additional CPV code(s)33100000 Medical equipments
II.2.4)Description of the procurement:
Przyrządy do przetaczania płynów i krwi
II.2.2)Additional CPV code(s)33141200 Catheters
II.2.2)Additional CPV code(s)33141310 Syringes
II.2.2)Additional CPV code(s)33141320 Medical needles
II.2.2)Additional CPV code(s)33141641 Probes
33141200 Catheters
Zgłębniki żołądkowe, cewniki do karmienia niemowląt
II.2.2)Additional CPV code(s)33141642 Drain accessories
II.2.2)Additional CPV code(s)33140000 Medical consumables
II.2.2)Additional CPV code(s)33141411 Scalpels and blades
Sterylne ostrza chirurgiczne
II.2.2)Additional CPV code(s)33141321 Anesthesia needles
Asortyment do znieczulenia
Igły do punkcji lędźwiowej
II.2.2)Additional CPV code(s)33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
dreny, folia operacyjna, zestaw do lewatyw, zestaw do odsysania pola operacyjnego
Asortyment dla noworodków
Zestawy do drenażu opłucnej, do konikotomii
II.2.2)Additional CPV code(s)33171210 Resuscitation mask
II.2.2)Additional CPV code(s)33172000 Anaesthesia and resuscitation devices
Rurki tracheostomijne, ustno-gardłowe i intubacyjne z mankietem
Rurki intubacyjne z mankietem
Uniwersalny adapter do dróg oddechowych
Rurka intubacyjna bez mankietu
Glukometry i paski do glukometrów
Dreny brzuszne, katetery, łączniki do drenów
Dreny do pompy objętościowej z dzierżawą
Aparaty do przetaczania, dreny
II.2.2)Additional CPV code(s)31711120 Transducers
Asortyment do zabiegów pooperacyjnych
Asortyment do zabiegów nerkozastępczych
II.2.2)Additional CPV code(s)33141600 Collector and collection bags, drainage and kits
Zamknięty system do odsysania dróg oddechowych
II.2.2)Additional CPV code(s)33711700 Articles and preparations for oral or dental hygiene
Zestawy do toalety jamy ustnej
II.2.2)Additional CPV code(s)33194100 Devices and instruments for infusion
Zestawy do drenażu opłucnej
II.2.2)Additional CPV code(s)33141640 Drain
II.2.2)Additional CPV code(s)33141240 Catheter accessories
Zestaw do zakładania cewników pępowinowych
materacyk i pokrowce na materacyk
Worek izolacyjny neonatologiczny
Miarka pomiarowa j.uż. do pomiarów obwodów noworodka
II.2.2)Additional CPV code(s)33681000 Teats, nipple shields and similar articles for babies
II.2.2)Additional CPV code(s)33141615 Bags for urine
Przedłużacze do pomp infuzyjnych, kranik
Worek do ochrony leków światłowrażliwych
II.2.2)Additional CPV code(s)38423100 Pressure gauges
38412000 Thermometers
Asortyment do mierzenia ciśnienia
Asortyment ginekologiczny
33157110 Oxygen mask
Zestaw do nebulizacji pneumatycznej
II.2.2)Additional CPV code(s)33141700 Orthopaedic supplies
II.2.2)Additional CPV code(s)22993200 Heat-sensitive paper or paperboard
Papier do sprzętu medycznego
II.2.2)Additional CPV code(s)38437000 Laboratory pipettes and accessories
Pipety i akcesoria laboratoryjne
II.2.2)Additional CPV code(s)37322300 Mouthpieces
Ustniki do zabiegów endoskopowych
II.2.2)Additional CPV code(s)35125100 Sensors
Asortyment do żywienia pozajelitowego
33141640 Drain
II.2.2)Additional CPV code(s)31711140 Electrodes
II.2.2)Additional CPV code(s)33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Naboje z tlenkiem etylenu do sterylizacji
II.2.2)Additional CPV code(s)33169000 Surgical instruments
klipsy polimerowe wraz z dzierżawą klipsownicy laparoskopowej
Myjka do mycia i pielęgnacji pacjenta
Gąbka z żelem myjącym do mycia i pielęgnacji pacjenta
II.2.2)Additional CPV code(s)33190000 Miscellaneous medical devices and products
Mankiety do mierzenia ciśnienia
II.2.2)Additional CPV code(s)38500000 Checking and testing apparatus
Pasy do pomiaru wysiłku oddechowego
Końcówka przejściowa ENFit na Luer-Lock
Dren do pompy histeroskopowej
II.2.2)Additional CPV code(s)33192500 Test tubes
Ostrza do strzygarki oraz dzierżawa strzygarek
II.2.2)Additional CPV code(s)33157100 Medical gas masks
II.2.2)Additional CPV code(s)35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
Pojemniki do badań histopatologicznych
Asortyment do kontrolowanej zbiórki stolca
II.2.2)Additional CPV code(s)33157000 Gas-therapy and respiratory devices
II.2.2)Additional CPV code(s)39224320 Sponges
II.2.2)Additional CPV code(s)30197641 Thermographic paper
Papier i filtr do autoklawu
II.2.2)Additional CPV code(s)33141323 Biopsy needles
Asortyment do karmienia noworodków
Higieniczne nakładki sedesowe
Uchwyty do mocowania rurki intubacyjnej
II.2.2)Additional CPV code(s)33194110 Infusion pumps
Igły do wstrzykiwaczy insuliny
II.2.2)Additional CPV code(s)33696000 Reagents and contrast media
Odczynniki i środki kontrastowe
koszyk do usuwania złogów
Asortyment do respiratora
II.2.2)Additional CPV code(s)35112000 Rescue and emergency equipment
II.2.2)Additional CPV code(s)33171100 Instruments for anaesthesia
Maski silikonowe do resuscytacji
Układ pacjenta z kasetą LOW Flow
II.2.2)Additional CPV code(s)33157110 Oxygen mask
Maska tlenowa z dyszą Venturiego
Sondy, katetery pediatryczne
Mankiet kończynowy udowy, dreny do artroskopii i histerii
II.2.2)Additional CPV code(s)44163000 Pipes and fittings
Rurka karbowana do inhalatora
II.2.2)Additional CPV code(s)33141110 Dressings
II.2.2)Additional CPV code(s)39223100 Spoons
II.2.2)Additional CPV code(s)38423000 Pressure-measuring equipment
Urządzenia do pomiaru ciśnienia dla noworodków
Zestaw do drenażu opłucnej
II.2.2)Additional CPV code(s)33199000 Medical clothing
Fartuchy barierowe, pełnobarierowe
II.2.2)Additional CPV code(s)33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation
Okulary do fototerapii i woreczki na mocz
Urządzenie do atomizacji błony śluzowej donosowej
Urządzenie do ściągania klamer, szwów metalowych
Papier samoprzylepny do etykiet
II.2.2)Additional CPV code(s)33161000 Electrosurgical unit
Bipolarne narzędzia do cięcia i uszczelniania naczyń oraz pęczków tkankowych wraz z dzierżawą generatora elektrochirurgicznego