II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
JEDNOGODIŠNJA NABAVA MEDICINSKOG POTROŠNOG MATERIJALA ZA POTREBE GINEKOLOGIJE I IVF-a - potrošni materijal
Referentni broj: 1.1.2.A.18
II.1.2)Glavna CPV oznaka33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
II.1.4)Kratak opis:
nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe ginekologije i IVF-a
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 389 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
II.2.4)Opis nabave:
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 2
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 3
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 4
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 5
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 6
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 7
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 8
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 9
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 10