Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
NU St. Josephscholen - Chromebooks
Referentienummer: T16903
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30230000 Computerapparatuur
II.1.4)Korte beschrijving:
Het betreft hier een opdracht voor de levering van 335 chromebooks en toebehoren ten behoeve van Stichting St. Josephscholen.
Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Chromebooks.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: