Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocja Miasta Gdyni podczas meczu towarzyskiego reprezentacji U21 w piłce nożnej Polska – Czarnogóra, który odbędzie się w dniu 10 października 2016 roku w Gdyni.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.38.2016
II.1.2)Główny kod CPV79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
Promocja Miasta Gdyni podczas meczu towarzyskiego reprezentacji U21 w piłce nożnej Polska – Czarnogóra, który odbędzie się w dniu 10.10.2016 w Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdyni tytułu „Miasto Gospodarz”, umieszczeniu logo „Gdynia Miasto Gospodarz” (zwanym dalej logo „Miasta Gdyni”) oraz logo „Gdynia Sport” w materiałach i publikacjach wydawanych przez Zleceniobiorcę przy organizacji Meczu np.: plakat, ulotka, bilet, oraz we wszystkich wydawanych materiałach reklamowych związanych z Meczem, umieszczeniu logo Miasta Gdyni na materiałach reklamowych wydawanych przy okazji organizacji Meczu, np. gadżetach do kibicowania itp., umieszczeniu logo Miasta Gdyni oraz logo Gdynia Sport na 2 kostkach informacyjnych, zamieszczonych na terenie Gdyni przy organizacji Meczu ,zamieszczeniu spotu reklamowego zapowiadającego Mecz w Radio Gdańsk, ze wskazaniem Gdyni jako gospodarza Meczu itp.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: