Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Siivouspalvelut Euroopan unionin Norsunluurannikon-edustuston tiloja varten
Viitenumero: EEAS/DELCIVA/2019/RP/0017
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi90911000 Asuntojen, rakennusten ja ikkunoiden puhdistuspalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena on henkilöstöresurssien ja aineellisten resurssien toimittaminen, jotta voidaan varmistaa Euroopan unionin Norsunluurannikon-edustuston toimistotilojen ja pyynnöstä toimitettavien palvelujen yhteydessä määritettävien muiden kohteiden ammattimainen siivous.
VI kohta: Täydentävät tiedot