Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Spausdinimo, kopijavimo, skenavimo biuro įrangos ir jos priežiūros bei aptarnavimo paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Spausdinimo, kopijavimo, skenavimo biuro įrangos nuomos ir jos priežiūros bei aptarnavimo paslaugos.
Konkretūs reikalavimai įsigyjamam pirkimo objektui bus pateikiami konkretaus pirkimo, vykdomo dinaminės pirkimo sistemos pagrindu, dokumentuose.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: