Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Kalasööda tootmisüksuse rajamise teostatavus- ja tasuvusuuring ning tehnilise lahenduse tellimine
Reference number: 245481
II.1.2)Main CPV code73200000 Research and development consultancy services
II.1.4)Short description:
Hankelepingu täitja ülesanne on pakkuda välja vähemalt kaks alternatiivset tehnoloogilist lahendust (koos põhiseadmete kirjeldusega) kalasöödatehase rajamiseks Eestisse ning koostada tasuvusarvestused, mis võimaldavad kahe väljapakutud tehnoloogia majanduslikku võrdlemist. Võttes arvesse Eestis juba saadavaid ja toodetavaid kalasööda komponente ning arvestades lähitulevikku planeeritud 10000 tonnist merekalakasvatust. Teenuse kirjeldus on toodud HD lisas 1.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)73200000 Research and development consultancy services
71310000 Consultative engineering and construction services
79314000 Feasibility study
II.2.4)Description of the procurement: