Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bodem-en wegenbouwkundig onderzoek rovk 2022-2026
Referentienummer: 2021-353
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71351500 Bodemonderzoeksdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De gemeente beoogt een partij te contracteren:
• Die een 'partner' is die uiteraard de juiste Bodem- en wegenbouwkundige onderzoeken levert, die toegevoegde waarde biedt en mee denkt en helpt in de ambitie van professioneel opdrachtgeverschap en een continu borging- en verbeterproces (leercurve) te hanteren;
• Garandeert en feitelijk in staat is dat hij het programma van eisen uit kan voeren en ook uit zal voeren;
• Optimaal invulling geeft aan de omschrijving van de wensen;
• Die in geval van combinaties minimaal zelf de kennis en ervaring heeft om de adviezen voor bodem- en verhardingsonderzoeken zelf te kunnen opstellen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Aangezien er op geen enkele wijze op voorhand is vast te stellen welke opdrachten in het kader van onderhavige dienstverlening wanneer verleend dienen te worden, is gekozen voor de vorm van een raamovereenkomst. Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume ongeveer gemiddeld € 650.000, - exclusief BTW per jaar. Dit geeft geen garantie voor de werkelijke afname de komende jaren; genoemde indicatie van het volume is dan ook geen garantieomzet.
Als maximale waarde benoemen we de waarde van € 1.200.000, - gemiddeld per jaar. Gegadigde kan géén rechten ontlenen aan deze bedragen.