Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерство на културата
II.1.2)Основен CPV код90900000 Услуги по почистване и хигиенизиране
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на административната сграда и помещенията към нея на Министерство на културата във връзка със сключено РС № СПОР-28/21.12.2017 г. след проведена централизирана общ. поръчка с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“.