Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Kerepes alállomás 220 kV-os bővítése
Reference number: EKR000284842021
II.1.2)Main CPV code45232220 Substation construction work
II.1.4)Short description:
Vállalkozási szerződés a meglévő MAVIR Kerepes 400/132 kV-os alállomás 400/220 kV-os bővítésére.
A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.