Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за нуждите на ТП на НОИ — Видин
Reference number: 05-2018-1015-05-18
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Настоящата обществена поръчка има за цел да осигури доставка на нетна активна електроенергия ниско напрежение за обект административната сграда на ТП на НОИ – Видин с административен адрес: гр. Видин, ул. „Пазарска“ № 4 – един обект и сградата на Осигурителен архив с административен адрес: гр. Видин, ул. „Княз Борис I“ № 27 – втори обект на името на ТП на НОИ – Видин по свободно договорени цени, както и осигуряване на услуга по: прогнозиране на потреблението; изготвяне на графици от координатор на балансираща група; подаването им към ЕСО ЕАД и коригиране при необходимост; отговорност за балансиране и всички дейности, свързани с участие на свободния пазар за електроенергия от страна на възложителя.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement: