Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sprzedaż energii elektrycznej w 2024 roku odbiorcom końcowym XII Grupy Zakupowej Energetycznej Związku Gmin Śląska Opolskiego
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.1.1.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż w 2024 roku, odbiorcom końcowym XII Grupy Zakupowej Energetycznej Związku Gmin Śląska Opolskiego, energii elektrycznej, w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej 312 odbiorcom końcowym w okresie nie dłuższym niż od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 roku, w ilości zgodnej z rzeczywistym zapotrzebowaniem. Łączna ilość punktów poboru energii wynosi 4 956, natomiast łączne prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną dla wszystkich PPE objętych zamówieniem wynosi ok. 53 GWh, przy sumarycznej mocy umownej wynoszącej ok. 53 MW.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: ZP.271.1.1.2023
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09310000 Elektriciteit
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: