Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
services de transport de personnes - exploitation de lignes régulièresligne régulière 41 - navette Montjuzet
Nuorodos numeris: Vj
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas60112000 Viešojo kelių transporto paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
la présente consultation a pour objet d'organiser les conditions dans lesquelles la Régie T2c sera amenée à confier au titulaire l'exploitation de la navette Montjuzet sur le ressort territorial des transports urbains de la Métropole de Clermont-Ferrand
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)60112000 Viešojo kelių transporto paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: