Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Kelių horizontaliojo ženklinimo darbų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas45233221 Kelių dangos žymėjimo darbai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Kelių horizontaliojo ženklinimo darbų užsakymų per CPO LT elektroninį katalogą viešasis pirkimas taikant dinaminę pirkimų sistemą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 45 454 545.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)45233221 Kelių dangos žymėjimo darbai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Kelių horizontaliojo ženklinimo darbai.