29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 341542-2020
Polska-Lubawa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
2020/S 139-341542
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Realizacja projektu wdrożenia e-usług w Zakładzie Komunalnym Gminy Lubawa sp. z o.o.
Numer referencyjny: ZP– 1/2020
II.1.2)Główny kod CPV
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu wdrożenia e-usług w Zakładzie Komunalnym Gminy Lubawa Sp. z o.o. w ramach realizowanego projektu „Telemetria na służbie mieszkańców – uruchomienie usług elektronicznych przez Zakład Komunalny Gminy Lubawa sp. z o.o.” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego na lata 2014–2020. W ramach zamówienia wykonawca jest zobowiązany do opracowania i wdrożenia system eBOK.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
48600000 Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
38821000 Radiowe urządzenia zdalnie sterowane
32441000 Sprzęt telemetryczny
38421100 Wodomierze
32260000 Urządzenia do przesyłu danych
72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu wdrożenia e-usług w Zakładzie Komunalnym Gminy Lubawa sp. z o.o. w ramach realizowanego projektu „Telemetria na służbie mieszkańców – uruchomienie usług elektronicznych przez Zakład Komunalny Gminy Lubawa sp. z o.o.” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego na lata 2014–2020.
W ramach zamówienia wykonawca jest zobowiązany do:
1. opracowania i wdrożenia systemu eBOK, co w szczególności obejmuje:
a) dostarczenie niezbędnego oprogramowania wraz z dokumentacją;
b) zaimplementowanie systemu eBOK zgodnie z niniejszym Opisem przedmiotu zamówienia;
c) przeprowadzenie testów;
d) wdrożenie e-usług;
e) wdrożenie systemu nadzoru telemetrii wraz z dostawą i montażem wodomierzy oraz modułów telemetrycznych w miejscach wskazanych przez zamawiającego;
f) integracja systemu telemetrycznego z systemem księgowym wnioskodawcy;
g) wykonanie strony www wnioskodawcy;
h) zapewnienie konsultacji oraz szkolenia dla administratorów;
2. świadczenia usługi asysty technicznej w ramach udzielonej gwarancji jakości wykonania zamówienia oraz utrzymanie systemu poprzez ponoszenie kosztów związanych z jego funkcjonowaniem (koszty transmisji danych, hosting stron itp.) przez okres 5 lat.