Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Παροχή Υπηρεσιών Φύλαξης του κτιριακού συγκροτήματος του Ο.Μ.Μ.Α. και του περιβάλλοντος χώρου/κήπου
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79713000 Bewachungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή Υπηρεσιών Φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων του Ο.Μ.Μ.Α. και του περιβάλλοντος χώρου/κήπου, σύμφωνα με το Παράρτημα Ι της παρούσας που αποτελεί αναπόσπαστο τμήμα αυτής, όπου περιγράφονται και οι Τεχνικές Προδιαγραφές και απαιτήσεις της σύμβασης.
Οι προς φύλαξη χώροι περιλαμβάνουν την παλαιά, τη νέα πτέρυγα καθώς και τον περιβάλλοντα χώρο/κήπο της Αναθέτουσας Αρχής.
Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 79713000-5 (Υπηρεσίες Φύλαξης), ΚΩΔΙΚΟΣ NUTS EL 303.