Lieferungen - 341817-2021
Submission deadline has been amended by:  377892-2021
Tschechien-Prag: Laborreagenzien
2021/S 129-341817
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kity a reagencie
Referenznummer der Bekanntmachung: 5210020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou postupné dodávky kitů a reagencií dle konkrétních požadavků Zadavatele, jejichž bližší specifikace je uvedena níže v této zadávací dokumentaci a její Příloze č. 8 a v Příloze č. 1 vzorového textu Rámcové dohody vztahující se ke každé jednotlivé části veřejné zakázky.
Předmět plnění veřejné zakázky pro každou část veřejné zakázky bude realizován na základě Rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžně po dobu 2 let trvání Rámcové dohody.
V souladu s ustanovením § 35 ZZVZ je veřejná zakázka rozdělena na deset (10) částí.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 11 800 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 10
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kity pro izolaci DNA a RNA
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33696300 Chemische Reagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka kitů pro izolaci celkové RNA, kitů pro izolaci DNA a kitů pro izolaci genomové DNA do výzkumných laboratoří.
Bližší specifikace kitů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci – Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 1 této veřejné zakázky.
Kity pro izolaci buněk
Los-Nr.: 2
Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka kitů pro izolaci buněk, tj. kitů pro separaci myších CD4+T lymfocytů, kitů pro izolaci myeloidních buněk z kostní dřeně myší, kitů pro izolaci myeloidních supresorových buněk z homogenátu tkáně. Tyto kity musí být technicky kompatibilní s přístroji typu EasySep Magnet nebo EasyEight EasySep Magnet, které jsou umístěny ve stávajících laboratořích zadavatele.
Bližší specifikace těchto kitů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci – Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 2 této veřejné zakázky.
Protilátky pro průtokovou cytometrii
Los-Nr.: 3
Předmětem části 3 veřejné zakázky jsou zejména dodávky protilátek pro detekci a charakterizaci subpopulací buněk u myší pomocí průtokové cytometrie. Protilátky specifické proti myším antigenům musí být konjugovány s fluorochromy kompatibilními s měřením na průtokovém cytometru BD FACS Canto II (konfigurace 4-2), který je umístěn ve stávajících laboratořích zadavatele.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci – Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 3 této veřejné zakázky.
Reagencie, roztoky a další spotřební materiál pro průtokovou cytometrii
Los-Nr.: 4
33192500 Reagenzgläser
Předmětem části 4 veřejné zakázky jsou zejména dodávky reagencií, zkumavek, roztoků, kitů, kalibračních kuliček pro průtokovou cytometrii, jež musí být technicky kompatibilní s přístroji typu BD FACS Canto II (konfigurace 4-2) a BD FACS VERSE, které jsou umístěny ve stávajících laboratořích zadavatele.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci – Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 4 této veřejné zakázky.
Stimulátory pro stimulaci buněk in vitro
Los-Nr.: 5
Předmětem části 5 veřejné zakázky jsou dodávky stimulátorů pro stimulaci buněk in vitro (PHA, PMA a PWM).
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci – Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 5 této veřejné zakázky.
Růstové faktory
Los-Nr.: 6
Předmětem části 6 veřejné zakázky jsou dodávky rekombinantních růstových faktorů pro kultivace myších buněk in vitro.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci – Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 6 této veřejné zakázky.
Kity pro stanovení proteinů
Los-Nr.: 7
Předmětem části 7 veřejné zakázky jsou dodávky kitů pro stanovení proteinů v séru, supernatantu buněčných kultur či homogenátu tkáně metodou Elisa.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci – Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 7 této veřejné zakázky.
Reagencie pro PCR
Los-Nr.: 8
Předmětem části 8 veřejné zakázky jsou dodávky kitů pro přepis RNA na cDNA a reakční směs optimalizovaná pro detekci genové exprese pomocí kvantitativní polymerázové rětězové reakce v reálném čase (quantitative real-time PCR).
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci – Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 8 této veřejné zakázky.
Hydrolyzační próby
Los-Nr.: 9
Předmětem části 9 veřejné zakázky jsou dodávky hydrolyzačních prób včetně primerů.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci – Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 9 této veřejné zakázky.
Média, antibiotika a enzymy pro tkáňové kultury, chemikálie
Los-Nr.: 10
24965000 Enzyme
24322220 Ethanol
Předmětem části 10 veřejné zakázky jsou zejména dodávky antibiotik, médií, enzymů a dalších reagencií pro separaci a kultivaci buněk a chemikálií.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci – Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 10 této veřejné zakázky.