Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
VZ 60120 – Dodávky hardware, IT komponent a kancelářské techniky pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 8 let.
Spisové číslo: 60120
II.1.2)Hlavní kód CPV30200000 Počítače
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky hardware, IT komponent a kancelářské techniky pro zajištění chodu Městské policie hl. m. Prahy na dobu 8 let, a to včetně dopravy na místo plnění v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Referenznummer der Bekanntmachung: 60120
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör