Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Usluge - 343062-2020
Hrvatska-Zagreb: Usluge na području odnosa s javnošću
2020/S 139-343062
Ispravak
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge odnosa s javnošću, promidžbe projekta i vidljivosti za projekt sanacije jame Sovjak
Referentni broj: E-VV-9/2020
II.1.2)Glavna CPV oznaka
79416000 Usluge na području odnosa s javnošću
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je pružanje stručne pomoći Naručitelju u svezi usluga odnosa s javnošću, promidžbe projekta i vidljivosti za projekt sanacije jame „Sovjak“.
U postupku izravne dodjele bespovratnih sredstava Sanacija lokacije visokoonečišćene opasnim otpadom – jama Sovjak (KK.06.3.1.06) u sklopu Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014-2020 (OPKK 2014-2020), Ministarstvo zaštite okoliša i energetike donijelo je Odluku o financiranju 29. lipnja 2018. godine, kojom se projektu dodjeljuju EU sredstva. Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava potpisan je 13. srpnja 2018. godine. Sredstva za financiranje realizacije cjelokupnog projekta sanacije jame Sovjak osigurana su kroz EU fondove i sredstva FZOEU (korisnika).