II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych - Fazos dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-27-01
Nuorodos numeris: 701902813
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie:
https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 18
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 - stojak hydrauliczny dwuteleskopowy Q 300/285/220/205X1032 L-918/1950 P02.841-10 obudowa Fazos
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Szacunkowa ilość - 5 sztuk
Zadanie nr 2 - belka układu przesuwnego P02.825-08.01 obudowa Fazos 10/24-2X2530
Pirkimo dalies Nr.: 2
Szacunkowa ilość - 4 sztuk
Zadanie nr 3 - stojak hydrauliczny dwuteleskopowy Q 280/265/200/185X1105 L-1070/2175 P02.825-09 obudowa Fazos
Pirkimo dalies Nr.: 3
Szacunkowa ilość - 6 sztuk
Zadanie nr 4 - belka układu przesuwnego P02.805.2-04.01 obudowa Fazos 10/20-2X2340; FAZOS 10/20-2X2340-1
Pirkimo dalies Nr.: 4
Szacunkowa ilość - 7 sztuk
Zadanie nr 5 - siłownik podnoszenia spągnic Q 120/100X135 L-365/500 P02.805-02.05 obudowa Fazos 10/19-2X2340; Fazos
Pirkimo dalies Nr.: 5
Szacunkowa ilość - 20 sztuk
Zadanie nr 6 - przesuwnik sekcji Q 135/100X920 L-815/1735 P02.805-04.03 obudowa Fazos 10/19-2X2340
Pirkimo dalies Nr.: 6
Szacunkowa ilość - 10 sztuk
Zadanie nr 7 - stojak hydrauliczny dwuteleskopowy lewy Q280/265/200/185X755 L-875/1630 P02.805-09 obudowa Fazos
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8 - stojak hydrauliczny dwuteleskopowy prawy Q280/265/200/185X755 L-875/1630 P02.805-10 obudowa Fazos
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9 - przesuwnik sekcji Q 135/100X850 L-880/1730 P02.808-08.05 obudowa Fazos 12/28-2X2060
Pirkimo dalies Nr.: 9
Szacunkowa ilość - 8 sztuk
Zadanie nr 10 - przesuwnik sekcji P20.686.1 obudowa Fazos 17/37-OZ
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11 - stojak hydrauliczny dwuteleskopowy 210/195/160/140X2000 L-1420/3420 P05.139.1-14/1 obudowa skrzyżowań Fazos 17/37
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12 - przesuwnik sekcji 120/80X1600 P05.139-22/1 obudowa skrzyżowań Fazos 17/37
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13 - stojak hydrauliczny dwuteleskopowy Q 210/195/160/140X2030 L-1470/3500 P05.139.19-14 obudowa skrzyżowań Fazos 18/38
Pirkimo dalies Nr.: 13
Szacunkowa ilość - 14 sztuk
Zadanie nr 14 - ślizg P05.139.5-02.013 obudowa skrzyżowań Fazos 18/38
Pirkimo dalies Nr.: 14
Szacunkowa ilość - 12 sztuk
Zadanie nr 15 - osłona czoła ściany P02.740-01.05 obudowa Fazos 16/37-POZ
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16 - osłona boczna prawa P02.670-02.02/1 obudowa Fazos 16/37-POZ
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17 - osłona boczna lewa P02.670-02.03/1 obudowa Fazos 16/37-POZ
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18 - pozostałe części zamienne obudów ścianowych Fazos
Pirkimo dalies Nr.: 18
Szacunkowa ilość - 2 973 sztuk
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902813
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 18
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18