II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku (medycznych i niemedycznych) oraz drobnego sprzętu medycznego
Numer referencyjny: 22/ZP/2022
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku (medycznych i niemedycznych) oraz drobnego sprzętu medycznego.
2. Zamawiający wymaga aby zaoferowane ilości opakowań w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ zaokrąglać do 1 opakowania w górę.
3. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania przez Wykonawcę tego samego przedmiotu zamówienia - w różnych pakietach asortymentowych. Zaoferowany przedmiot zamówienia nie może się powtarzać.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141640 Dreny
II.2.4)Opis zamówienia:
dreny do artroskopii
1 pozycja asortymentowa
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33140000 Materiały medyczne
Piłka drutowa
Długotrwały filtr do kontenera do sterylizacji
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33100000 Urządzenia medyczne
Nożyczki chirurgiczne
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Trzonek do ostrzy chirurgicznych
Licznik igieł i ostrzy
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141641 Sondy
Sonda Ryle'a
Zestaw do odsysania
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31711140 Elektrody
Elektroda jednorazowego użytku
II.2.1)Nazwa:
Pakiet nr 1 pozycja nr 10
Część nr: 10
Końcówka do laparoskopii
Pakiet nr 1 pozycja nr 11
Część nr: 11
Utrwalacz cytologiczny
Pakiet nr 1 pozycja nr 12
Część nr: 12
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141220 Kaniula
Kaniula pediatryczna
Pakiet nr 1 pozycja nr 13
Część nr: 13
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141624 Zestawy do podawania leków
Zestaw do podawania płynów
Pakiet nr 1 pozycja nr 14
Część nr: 14
Wymiennik ciepła i wilgoci
Pakiet nr 1 pozycja nr 15
Część nr: 15
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33157000 Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej
Obwód oddechowy do respiratora
Pakiet nr 1 pozycja nr 16
Część nr: 16
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38423000 Urządzenia do pomiaru ciśnienia
Mankiet do ucisku
Pakiet nr 1 pozycja nr 17
Część nr: 17
Silikonowy worek oddechowy
Pakiet nr 1 pozycja nr 18
Część nr: 18
Pakiet nr 1 pozycja nr 19
Część nr: 19
Przyrząd do podawania płynów
Pakiet nr 1 pozycja nr 20
Część nr: 20
Stabilizator cewnika epiduralnego
Pakiet nr 1 pozycja nr 21
Część nr: 21
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33194100 Urządzenia i przyrządy do infuzji
Aparat do infuzji grawitacyjnych
Pakiet nr 1 pozycja nr 22
Część nr: 22
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141310 Strzykawki
Strzykawka trzyczęściowa
Pakiet nr 1 pozycja nr 23
Część nr: 23
Aparat do przetaczania
Pakiet nr 1 pozycja nr 24
Część nr: 24
Monopolarna elektroda
Pakiet nr 1 pozycja nr 25
Część nr: 25
Łącznik
Pakiet nr 1 pozycja nr 26
Część nr: 26
Olej do sprzętu medycznego
Pakiet nr 1 pozycja nr 27
Część nr: 27
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141321 Igły do znieczulania
Igła do znieczuleń
Pakiet nr 1 pozycja nr 28
Część nr: 28
Przyrząd do aspiracji z butelek
Pakiet nr 1 pozycja nr 29
Część nr: 29
Zamknięty system do pomiaru ciśnienia
Pakiet nr 1 pozycja nr 30
Część nr: 30
Zestaw do pomiaru diurezy
Pakiet nr 1 pozycja nr 31
Część nr: 31
Sterylna woda
Pakiet nr 1 pozycja nr 32
Część nr: 32
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33700000 Produkty do pielęgnacji ciała
Myjki do mycia ciała
Pakiet nr 1 pozycja nr 33
Część nr: 33
Czepek do mycia głowy
Pakiet nr 1 pozycja nr 34
Część nr: 34
Stabilizator powiek
Pakiet nr 1 pozycja nr 35
Część nr: 35
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33181100 Urządzenia do hemodializy
Dializator z błoną
Pakiet nr 1 pozycja nr 36
Część nr: 36
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141620 Zestawy medyczne
Zestaw porodowy
Pakiet nr 1 pozycja nr 37
Część nr: 37
Filtr do ssaka Boscarol
Pakiet nr 1 pozycja nr 38
Część nr: 38
Prowadnica biopsyjna
II.2.1)Nazwa:Część nr: 39
elektroda
3 pozycje asortymentowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 40
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141320 Igły medyczne
Zestaw do blokad
Igła do blokad
II.2.1)Nazwa:Część nr: 41
Zestaw do cewnikowania
Cewnik pediatryczny
Zestaw do punkcji
Kolec przelewowy
10 pozycji asortymentowych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 42
Kaniula typu VENFLON
2 pozycje asortymentowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 43
II.2.1)Nazwa:Część nr: 44
Zestaw do założenia portu naczyniowego
II.2.1)Nazwa:Część nr: 45
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141642 Akcesoria do drenażu
Zestaw do wysokociśnieniowego drenażu
Butelka wymienna
4 pozycje asortymentowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 46
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Czujnik do pomiaru zrzutu minutowego
II.2.1)Nazwa:Część nr: 47
Czujnik SpO2 Nellcor OxiMax
II.2.1)Nazwa:Część nr: 48
Łyżka do laryngoskopu
II.2.1)Nazwa:Część nr: 49
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141122 Klamry chirurgiczne
Klipsy polimerowe niewchłanialne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 50
Klipsy tytanowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 51
II.2.1)Nazwa:Część nr: 52
II.2.1)Nazwa:Część nr: 53
Stapler tnąco-szyjący
Ładunek do staplera
II.2.1)Nazwa:Część nr: 54
Filtr z wymiennikiem ciepła i wilgoci
II.2.1)Nazwa:Część nr: 55
Zestaw z cewnikiem Swan- Ganz
Intriduktor do zakładania cewnika Swan- Ganz
II.2.1)Nazwa:Część nr: 56
zestaw do leczenia zatok
przyrząd do drenażu jamy bębenkowej
7 pozycji asortymentowych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 57
kopert RTG
Przewód tlenowy do maski
Zestaw do lewatywy
16 pozycji asortymentowych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 58
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141200 Cewniki
Cewnik Foley'a
Cewnik Nelaton
Cewnik Pezzera
II.2.1)Nazwa:Część nr: 59
Cewnik pępowinowy
Cewnik do podawania tlenu przez nos
Cewnik KEHR
17 pozycji asortymentowych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 60
Igły ze skrzydełkami
Igły do wlewów długotrwałych
5 pozycji asortymentowych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 61
Cewnik Dufour
II.2.1)Nazwa:Część nr: 62
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33125000 Urządzenia do badań urologicznych
Kateter moczowodowy
zestaw do szynowania moczowodów
II.2.1)Nazwa:Część nr: 63
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141411 Skalpele i noże chirurgiczne
Ostrza chirurgiczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 64
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141610 Torby do gromadzenia płynów ustrojowych
Worek stomijny
Worek urostomijny
II.2.1)Nazwa:Część nr: 65
Przewód do cytoskopu lub resektoskopu
II.2.1)Nazwa:Część nr: 66
zestaw wkłucia centralnego
II.2.1)Nazwa:Część nr: 67
Kranik odcinający do terapii dożylnej
II.2.1)Nazwa:Część nr: 68
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych
Staplery liniowe
Stapler skórny
II.2.1)Nazwa:Część nr: 69
Zestaw rozszerzający do wysokich przepływów
Komora nawilżacza z automatyczną regulacją poziomu wody
II.2.1)Nazwa:Część nr: 70
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33198000 Szpitalne wyroby papierowe
Papier do EKG
papier do KTG
25 pozycji asortymentowych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 71
Elektroda neutralna do diatermii
Elektroda do badań Hotlera
Elektroda do defibrylatora z przewodem
18 pozycji asortymentowych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 72
Pojemnik jednorazowego użytku na odpady
12 pozycji asortymentowych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 73
Pojemniki do pobierania kału
szkiełka nakrywkowe
Termometr do lodówek elektroniczny
8 pozycji asortymentowych