Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:Spisové číslo: FCH / Contract 243
II.1.2)Hlavní kód CPV79952000 Organizování akcí
II.1.4)Stručný popis:
Společný podnik pro palivové články a vodík 2 zahajuje otevřenou výzvu k podání nabídek na vytvoření rámcové zakázky na služby s poskytovatelem služeb, který bude řídit organizaci akcí a poskytovat komunikační služby. Pro účely této zakázky může akce zahrnovat 50 až 500 účastníků a může mít několik typů: každoroční setkání zúčastněných stran, dny přezkoumání programu, ceny FCH 2 JU, informační dny, workshopy.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Viz internetová adresa uvedená v oddíle I.3).
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:Atsauces numurs: FCH / Contract 243
II.1.2)Galvenās CPV kods79952000 Pasākumu organizēšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Kopuzņēmums “Kurināmā elementi un ūdeņradis 2” (kopuzņēmums FCH 2) izsludina atklātu uzaicinājumu uz konkursu, lai noslēgtu pakalpojumu pamatnolīgumu ar pakalpojumu sniedzēju, kurš vadītu pasākumu organizāciju un sniegtu komunikācijas pakalpojumus. Attiecībā uz šo līgumu pasākumā var piedalīties 50–500 personu, un pasākumi var būt dažāda veida: ikgadējās ieinteresēto personu sanāksmes, programmu pārskatu dienas, kopuzņēmuma FCH 2 apbalvojumu piešķiršanas pasākumi, informatīvās dienas, darbsemināri.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.