Lieferungen - 343724-2022
Polen-Krakau: Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
2022/S 121-343724
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie stanowiska do badań procesów biomolekularnych oraz systemu do amplifikacji nukleinowych z detekcją real time PCR
Referenznummer der Bekanntmachung: 80.272.264.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci stanowiska do badań procesów biomolekularnych z wykorzystaniem techniki opartej na technologii zmiany fluorescencji indukowanej temperaturą i mikroskalowej termoforezy (MST) oraz zaawansowanej różnicowej fluorymetrii skaningowej (nanoDSF) oraz systemu do amplifikacji nukleinowych z detekcją real time PCR, dla Wydziału Chemii UJ, mieszczącego się w Krakowie, przy ul. Gronostajowej 2, w podziale na dwie części: 1.1 CZĘŚĆ I – Stanowisko do badania procesów biomolekularnych z wykorzystaniem techniki opartej na technologii zmiany fluorescencji indukowanej temperaturą i mikroskalowej termoforezy (MST) oraz zaawansowanej różnicowej fluorymetrii skaningowej (nanoDSF); 1.2 CZĘŚĆ II – System do amplifikacji kwasów nukleinowych z detekcją real time PCR. Przedmiot zamówienia w obu CZĘŚCIACH obejmuje również szkolenie stanowiskowe pracowników zamawiającego w niezbędnym zakresie.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Stanowisko do badania procesów biomolekularnych - zgodnie z opisem zawartym w treści SWZ
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Stanowisko do badania procesów biomolekularnych z wykorzystaniem techniki opartej na technologii zmiany fluorescencji indukowanej temperaturą i mikroskalowej termoforezy (MST) oraz zaawansowanej różnicowej fluorymetrii skaningowej (nanoDSF), złożone z dwóch aparatów: 1./System przeznaczony do wysokoprzepustowego badania oddziaływań i procesów molekularnych (m. in. tworzenie niekowalencyjnych kompleksów białko-ligand, agregacja, denaturacja, zmiany konformacji, reakcje enzymatyczne, równowagi kwasowo-zasadowe), metodą opartą na technologii zmiany fluorescencji indukowanej temperaturą oraz termoforezy cząstek jako funkcji stężenia niefluorescencyjnego ligandu oraz 2./System do kompleksowej charakteryzacji parametrów biofizycznych białka (stabilności, agregacji, wielkości) oparty na metodzie różnicowej fluorymetrii skaningowej - oba o parametrach technicznych, funkcjonalnych i użytkowych opisanych w treści SWZ.