Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés: Iskola építés Biatorbágyon
Hivatkozási szám: EKR000741172019
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Földszint + 2 emeletes 16 tantermes Általános Iskola I.-II. ütemének kulcsrakész, teljes körű kivitelezése tornateremmel, a kapcsolódó kiszolgáló helyiségekkel, magyar organikus építészeti stílusú kialakítással.
I. -és II. ütem nettó hasznos alapterülete: 7 966,4 m2 (minimum 1,9 m belmagasság).
Összesen 33 db oktatási terem plusz 1 db tornaterem volumenű oktatási funkciót tartalmaz.
A beruházás során megvalósítandó egy kültéri multifunkciós sportpálya, amely tartalmaz egy labdajátékokra alkalmas 44*22 m befoglaló méretű 968 m2 sportpályát és körülötte egy 4-sávos futókört és futó-távolugró pályát: 801 m2 alapterülettel, az ezeken készítendő szintetikus sportburkolat összes mennyisége: 1 769 m2 alapterületű.
További információt a műszaki leírás tartalmaz.
VI. szakasz: Kiegészítő információk