Lieferungen - 344061-2022
Tschechien-Prag: Medizinische Geräte
2022/S 121-344061
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2022/S 094-258972)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Technologické posílení laboratoří ÚVN-VoFN
Referenznummer der Bekanntmachung: 5321/2022-ÚVN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zdravotnické techniky pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i uvedení zařízení do provozu.