Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
VZDRŽEVANJE JAVNIH ZELENIC V KRIŽIŠČIH IN MESTNIH PARKIH V OBČINI DOMŽALE V LETIH 2022 - 2024
Reference number: JN-10137
II.1.2)Main CPV code77313000 Parks maintenance services
II.1.4)Short description:
Sklepa se okvirni sporazum za obdobje štiriindvajset (24) mesecev z najugodnejšim ponudnikom za »VZDRŽEVANJE ZELENIC V KRIŽIŠČIH IN MESTNIH PARKIH V OBČINI DOMŽALE V LETIH 2022 - 2024«.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 240 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)77313000 Parks maintenance services
II.2.4)Description of the procurement:
VZDRŽEVANJE ZELENIC V KRIŽIŠČIH IN MESTNIH PARKIH V OBČINI DOMŽALE V LETIH 2022 - 2024.