Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 344399-2020
България-София: Касети с тонер
2020/S 140-344399
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства за нуждите на Министерство на туризма съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-6/18.04.2019 г. на ЦОП
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Вътрешен конкурентен избор (минипроцедура) за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“) за нуждите на Министерство на туризма на основание чл. 82, ал. 3 и ал. 4 от ЗОП и раздел VIII от сключено от Централния орган за покупки (ЦОП) и министъра на финансите рамково споразумение № СПОР-6/18.04.2019 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“, обособена позиция № 3 „Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“)“
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Вътрешен конкурентен избор (минипроцедура) за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“) за нуждите на Министерство на туризма“ на основание чл. 82, ал. 3 и ал. 4 от ЗОП и раздел VIII от сключено от Централния орган за покупки (ЦОП) и министъра на финансите рамково споразумение № СПОР-6/18.04.2019 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“, обособена позиция № 3 „Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“)“